Usain Bolt

Bolt pařil do svítání! Noční klub, dvě holky, autobus a k zubaři

Bolt pařil do svítání! Noční klub, dvě holky, autobus a k zubaři

Jamajský sprinter Usain Bolt zřejmě trochu přepískl noční pařbu a média si mohla smlsnout. Na fotografiích zachytili paparazzi atletickou superstar jak opouští noční klub Mahiki ve tři ráno se dvěma dívkami.

Další svědci pak prozradili, že s Boltem seděli o pár hodin později ve čtvrti Clapham na jihozápadě Londýna u zubaře!


Bolt se po úspěchu na Hrách Commonwealthu bavil. Ze skotského Glasgow se přesunul do Londýna, protože v ulicích britské metropole to žije. Pozapomněl však, že na každém kroku může potkat fotografy.Na odchodu z klubu Mahiki ve 3 hodiny ráno ho vyfotili svírajícího láhev vody se dvěma dívkami. taxík ho ale vezl zase o kousek dál a ve čtvrti Chelsea pařil do páté ranní.


A konec? Bolt u autobusové zastávky v Claphamu v osm ráno! Moc toho nenaspal, ale to jamajskou hvězdu netrápí.


Zdroj: Twitter


O desáté prý už byl v ordinaci zubaře právě v Claphamu a lidé v čekárně se nestačili divit.  "Říkal jsem si, že ho znám a tak jsem podíval na paní v recepci a ta přikývla. Ano, byl to on," vyprávěl jeden z pacientů.


"Bylo to neskutečné. Nechápu, co tam dělal, ale pořád sršel vtípky a smál se. Zdálo se, že se v noci musel bavit," dodal muž z claphamské zubní ordinace.


 


Usain Bolt si tentokrát užíval naplno, ne jako v poslední reklamě, kde utíká z vířivky od dvou dívek pryč, aby demonstroval kvalitu propagované obuvi, kde mu dělal společnost i Mario Balotelli a Sergio Agüero.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Usain Bolt

Důležité Události