Fotbal

Bývalý fotbalista Liberce se zapletl do záhadné rituální vraždy!

Bývalý fotbalista Liberce se zapletl do záhadné rituální vraždy!
Zdroj: isifa.com

Fotbaloví bratři Asamoah Gyan a Gyan Baffour mají problémy. Bývalý hvězdný útočník libereckého Slovanu prý se svými kumpány zbil novináře. Ti se ho totiž ptali, co ví o rituální vraždě, kterou měl spáchat jeho bratr.

Celé to začalo zmizením ghanského rapera Castra, který se v Ghaně těšil velké popularitě. Teď je pohřešován spolu s přítelkyní od červencové dovolené, kterou trávil právě s Gyanovou rodinou v přístavním městě Ada. Podle místních médií jde o obrovskou záhadu. Umělec se měl stát obětí únosu či vraždy, která byla součástí rituální oběti.


Zdroj: isifa.com


Ghanskou celebritou je i Asamoah Gyan a proto zprávy začaly plnit titulní strany novin. Fotbalista se ale brání, považuje je za výmysly bulváru a sám je prý ze zmizení svého kamaráda hodně zničený.
 

RAPER CASTRO A JEHO HIT


 

"Všichni jsme Castra výborně znali, byl jako náš bratr. Dělali jsme všechno společně. Prožíváme neuvěřitelnou bolest a šok, dali bychom cokoli za to, aby se Castro a Janet vrátili," stojí v prohlášení.
 

Jenže oplétačky okolo případu začal mít i Gyan Baffour, bývalý fotbalista Slovanu Liberec, který svého bratra začal bránit.


Údajně s několika vazouny zbili novináře, který se ho na aféru ptal. Novinář na fotbalistu podal trestní oznámení, které později stáhl. Baffour Gyan se na tiskové konferenci v Akkře za konflikt s žurnalistou omluvil. To, že by si někoho najal, však odmítl.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události