Motorsport

Syn Schumachera promluvil! Co tátovi způsobilo fatální zranění?

Syn Schumachera promluvil! Co tátovi způsobilo fatální zranění?
Zdroj: isifa.com / Facebook

Legendární pilot formule 1 měl před koncem loňského roku ošklivou nehodu na lyžích a lékaři ho po operacích uvedli do umělého spánku. Nyní se ukázalo, proč měl relativně obyčejný pád fatální následky!

Francouzský komentátor F1 Jean-Louis Moncet hovořil se synem Michale Schumachera Mickem, který mu řekl nejen o detailech nehody v Alpách, ale i o zdravotním stavu sedminásobného šampiona.

„Mluvil jsem s Mickem a řekl mi, že Michael se pomalu, velmi pomalu probouzí,“ prohlásil. To je skvělá zpráva, která dává naději nejen rodině a blízkým šampiona, ale i všem fanouškům po celém světě.

Patnáctiletý Mick, který se nedávno stal vicemistrem světa v závodech motokár, řekl komentátorovi Moncetovi i detaily nehody z Alp a prozradil nové informace.

„Michael má hodně vážně poškozený mozek i kvůli tomu, že měl na helmě přimontovanou kameru. Právě ta při pádu zásadním způsobem poškodila lebku i mozek. Kdyby ji neměl, zřejmě by ty následky nebyly tak vážné,“ uvedl Moncet.

Schumacher je v současné době v domácí péči v rodinném sídle u Ženevského jezera, kde se o něj nepřetržitě stará manželka i lékařský tým. Sedminásobný mistr světa měl osudovoz nehodu na lyžích dva dny před silvestrem loňského roku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události