Tenis

Tenista Lendl prodává své luxusní sídlo! Podívejte, jak si žije

Tenista Lendl prodává své luxusní sídlo! Podívejte, jak si žije
Zdroj: tn.cz / isifa

Sídlo česko-americké tenisové legendy Ivana Lendla je znovu na prodej! Slavný sportovec nabízí svůj dům v Goshenu v Connecticutu za 19,75 milionu dolarů. Před devíti lety nabízel stejný dům dokonce za 25 milionu dolarů.

Proč Ivan Lendl prodává svou luxusní rezidenci, není zřejmé. Před devíti lety, když dům poprvé prodával, byl prý důvodem zákaz úřadů vybudovat v okolí golfové hřiště. Lendl je totiž vášnivým hráčem a rád by hostil i celebrity tohoto sportu.Nyní média spekulují o tom, že se konto tenisového fenoména začíná pomalu tenčit. Nemovitost za téměř 20 milionu dolarů (v přepočtu 400 milionů korun) byla vždy velkou jistotou. Před devíti lety ale chtěl Lendl za sídlo o 100 milionů korun víc.


Ivan Lendl koupil skvostný pozemek o výměře 450 akrů na konci osmdesátých let a ještě v době své aktivní hráčské kariéry sídlo postavil. Sám se přitom podílel na jeho projektech. I proto nechybí zázemí v podobě bazénů, sauny, posilovny, nebo stájí pro koně a luk a tří rybníků. Interiér je opravdu velkoryse pojatý. Připraveno je hned 10 ložnic nebo 12 koupelen. Obrovská kuchyně má rozměry 29x18 metrů, nechybí ani parádní venkovní posezení nebo 20 pokojů.


Lendl do své rezidence postupně kupoval i umělecká díla a proslavila ho sbírka grafik slavného malíře Alfonse Muchy.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tady bydlí Lady Gaga: Podívejte se, kam chodí na záchod

Nejstrašidelnější domy historie: Jaké masakry se v nich staly?

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události