Roman Bednář odešel ze Sparty a bude hrát za Příbram! Tato zpráva je definitivní, ve čtvrtek jí potvrdily oba kluby. Ale bude moci bývalý český reprezentant a kanonýr, který okusil i anglickou Premier League proti svému klubu nastoupit?
Jednatřicetiletý Bednář odchází do Příbrami na půlroční hostování. "Přestup řešil náš prezident pan Starka a všichni jsme šťastní, že se mu to podařilo dotáhnout do konce. Roman Bednář pro nás bude velkou posilou. Je to velké jméno," okomentoval Bednářův příchod generální ředitel Příbrami Petr Větrovský na klubových stránkách.
"Jsem rád, že hráč takového jména a kvalit si vybral Příbram. Zkvalitní naši útočnou fázi. Věříme, že se mu bude dařit a stejně jako v předchozích působištích bude střílet branky," dodal prezident klubu Jaroslav Starka.
Jenže na pikanterie nedojde. Sparta sice zahajuje jaro doma právě proti Příbrami, ale svého hráče nastoupit nenechá.
"Je to standardní záležitost. Roman jakožto hráč, který je v Příbrami na hostování,nebude moci nastoupit proti mateřskému klubu," objasnil situaci mluvčí klubu z Letné Ondřej Kasík.
Diváci tak přijdou zkrátka, bylo by to zajímavé. A Příbram možná ani Bednářovi nedovolí, aby šel fandit do kotle.