Hokej

Hokejista Tlustý je kvítko! Posílá nahé fotky a přilákal i Agátu

Hokejista Tlustý je kvítko! Posílá nahé fotky a přilákal i Agátu
Zdroj: TN.cz

Šestadvacetiletý hokejista Jiří Tlustý válí v NHL v týmu Caroliny a jako většina mladých mužů si rád užívá pozornosti krásných žen. Před několika roky využíval k "lovu" dívek fintu nazvanou "nahé selfíčko". A jak je vidět, i po letech sklízí úspěchy. Naposledy jeho kouzlu zřejmě podlehla Agáta Prachařová (29).

Tlustý se před sedmi lety vyfotil nahý před zrcadlem a ukázal všechno. Mnoho mladých dívek bylo doslova v transu a toužilo po talentovaném a navíc obdařeném hokejistovi. Kariéru měl před sebou a potenciál, že bude vydělávat balík, byl obrovský.

A své předpoklady naplnil, protože ve slavné NHL vydělává miliony korun ročně. Kouzlu Tlustého nyní podle všeho podlehla i Agáta Prachařová. Ta se za hokejistou vydala za velkou louži a strávila tam s ním několik dní. Svému manželovi ale nahlásila, že jede za kamarádkou.

Muzikat a herec Prachař její lež prokoukl. "Potvrzuji, že je to pravda! Moje žena byla v Americe a lhala mi!“ sdělil magazínu Super.cz Prachař. „Moje manželka mi tvrdila, že byla v Americe za kamarádkou. Celou dobu mi lhala. Máte pravdu a pište si, co chcete,“ dodal.

Ale co se nestalo, za pár vteřin zavolala do té samé redakce Agáta a prosila, aby se nic nepublikovalo. „Je teď v afektu, ale nic, prosím, nepište. Musí se uklidnit,“ prosila, ale zdálky bylo údajně slyšet hlas Prachaře: „Jen ať píše! Je to pravda!“

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Polonahá Agáta Prachařová na přehlídce: Je těhotná, nebo tlustá?

Prachařová okrádá zákazníky! Napsala nám otrávená čtenářka

Jediný lék na nevěru? Prozradil ho psycholog Šmolka!
Je nevěra pro kluky přirozená?
Osm hlavních příčin nevěry. Odhal je!
JAK TAJÍTE NEVĚRU? Příběhy našich čtenářek

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události