HC Slavia Praha

SLAVIA SE ZBLÁZNILA: Vyberte peníze pro hráče, zachrána bude

SLAVIA SE ZBLÁZNILA: Vyberte peníze pro hráče, zachrána bude
Zdroj: isifa.com

Hokejová Slavia spouští neobvyklý projekt. Chce pro hráče získat čtyři sta tisíc korun od fanoušků. Musí ale zachránit extraligu...

HC Slavia Praha se v závěru sezony obrací na své skalní fanoušky, kteří si také přejí, aby klub hrál nejvyšší hokejovou soutěž i v příští sezoně. Vedení hokejové Slavie chce za pomoci fanoušků vytvořit motivační fond.


Jinde se peníze za cené artefakty vybírají na charitu, ve Slavii bude výtěžek sloužit jako odměna hokejistům při udržení se v Tipsport Extralize.


Fanoušci hokejové Slavie mohou přispívat do fondu prostřednictvím crowfundingového projektu na Hithitu s cílovou částkou čtyři sta tisíc korun.


"HC Slavia Praha je tradiční český klub, který hraje v Extralize jubilejní dvacátou sezonu, a věříme, že každý opravdový Slávista se bude rád podílet na záchraně klubu. Vedení klubu chce hráčům ukázat, že fanoušci Slávie za nimi skutečně stojí, ale na druhou stranu od nich očekávají maximální nasazení a kvalitní výkony,"
stojí v prohlášení klubu.


Pro fanoušky, kteří finančně přispějí do motivačního fondu, připravil klub několik zajímavých odměn v hodnotě od 150 Kč do 22 000 Kč. Fanoušci si mohou zasláním příspěvku zajistit podepsané hráčské kartičky, puky a dresy, ale i rukavice Jaroslava Bednáře, lapačku Adama Svobody, vyrážečku Dominika Furcha, helma Tomáše Vlasáka je ceněná na 20 tisíc korun. Trénink s A-týmem přijde na 12 tisíc, cesta s týmem ve slávistickém autobusu na venkovní zápas na osm tisíc.


Firmy a společnosti budou moci přispět částkou až 100 000 Kč, a to když se rozhodnou pro odměnu Přátelského zápasu proti hráčům HC Slavia Praha.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události