Petr Pilát

STRACH O HVĚZDU: Petr Pilát měl těžký pád, letěl pro něj vrtulník

Motokrosový freestylový jezdec Petr Pilát je po hrůzostrašném pádu v péči lékařů. Ve čtvrtek dopoledne při tréninku spadl z obrovské výšky a musel pro něj přiletět vrtulník rychlé záchranné služby.

Čtyřiadvacetiletý motokrosař, kterého proslavila zejména účast na freestylových show, se zranil při tréninku ve svém areálu. Z něj ho odvezla sanitka na parkoviště u obchodního domu v Čerčanech, kde už čekal přistavený vrtulník rychlé záchranné služby.


Petr Pilát - Practice day from Ufokamera.cz on Vimeo.


Podle informací TN.cz spadl z výšky 9 metrů. "Muže jsme transportovali do fakultní nemocnice na Vinohradech se středně těžkými poraněními hrudníku a břicha. Byl několik minut v bezvědomí," sdělila serveru TN.cz Petra Effenbergrová.


Petr Pilát je nejmladším motkrosařem světa, který zvládl zpětné salto - backflip, povedlo se mu to už v jeho 14 letech.


Je hvězdou motokrosové šou Night of the Jumps, která je považovaná za světová šampionát freestylových motokrosařů. Pro ní si připravoval další ze svých speciálních skoků "Dead Boy Backflip" který už úspěšně předvedl v průběhu ledna v rakouském Štýrském Hradci. Další závody ho čekaly o následujícím víkendu v polském Krakově.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události