Petr Pilát

Pilát ukázal děsivou JIZVU! Řidítka mu propíchla i játra

Elitní freestylový motokrosař Petr Pilát byl po jedenácti dnech od vážného pádu při tréninku propuštěn z nemocnice na pražských Vinohradech. Pilát po pádu z devítimetrové výšky utrpěl vážná zranění hrudníku a břicha a museli ho okamžitě operovat. K závodění se chce vrátit co nejdříve.

Břicho Petra Piláta zdobí pořádná jizva, stehy raději ani nepočítal. Na málem osudný pád si nepamatuje.

"Nevím vůbec nic, měl jsem těžký otřes mozku a prvních pár dní v nemocnici si taky moc nepamatuji," řekl v exkluzivním rozhovoru pro TV Nova Petr Pilát.

Nehoda se stala při nácviku skoku s názvem SUPERMAN SEAT GRAP, kdy závodník ve vzduchu motorku nejprve pustí a pak se k ní přitáhne zpět.

"Já už jsem zažil horší pády, kdy se mi vůbec nic nestalo. Ale tady jsem si řidítkem propíchnul břicho a játra hodně utrpěla," popisoval Pilát děsivý moment.

Transport vrtulníkem, několik operací, vnitřní krvácení! Během kariéry tohle zažil už několikrát, u akrobatů na motorce jsou prý tyto scénáře docela běžné.

"Nějakou dobu to bude trvat, než se vrátím na motorku, ale rozhodně nebudu končit," má jasno Pilát. Je tedy jen otázkou času, kdy ho opět uvidíme předvádět tyhle dechberoucí kousky, díky kterým se dostal i do Guinessovi knihy rekordů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události