Daniel Landa

DRSNÁ NEHODA: Daniel Landa vylétl na rally s autem ze silnice! 

DRSNÁ NEHODA: Daniel Landa vylétl na rally s autem ze silnice! 
Zdroj: Facebook / TN.cz

Zpěvák Daniel Landa se před několika hodinami znovu narodil. Známý buřič, který v minulosti jezdil na závodních truckcích a nyní dává přednost klasické rallye, totiž přežil děsivou nehodu.

Landa a jeho spolujezdec Petr Novák se snažili zajet co nejlepší čas na Rallye Šumava Klatovy, když závodní speciál z dosud neznámých příčin vyletěl v plné rychlosti mimo trať.


Podle portálu deníku Sport se auto v té chvíli řítilo rychlostí 180 kilometrů v hodině. Vůz skončil napasovaný a naprosto zdemolovaný mezi stromy. Naštěstí poblíž nestáli žádní diváci.

Související obsah


"Rally Šumava je jak zakletá. Auto za mírnou zatáčkou udělalo nečekaný prudký pohyb vpravo a na vytočenou šestku jsme vletěli mezi stromy, přičina se zjišťuje," napsal Daniel Landa na svůj facebookový profil.


Zpěvák také poděkoval svému andělu strážnému a napsal, že i přes podobně děsivé zážitky rallye stejně miluje. Takže se dá čekat, že po opravě auta, pokud bude vůbec možná, usedne do vyztuženého kokpitu brzy znovu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dallas se udržel, Dončiče dělila asistence od triple doublu

Basketbalisté Dallasu odvrátili semifinálovou blamáž a ve čtvrtém zápase série s Golden State Warriors si připsali první výhru. Domácí Mavericks si v průběhu zápasu udělali pohodlný náskok a před poslední čtvrtinou vedli o 29 bodů. Nakonec vyhráli 119:109 a protáhli sérii minimálně do pátého zápasu. Nejvíce zářil tradičně domácí Luka Dončič. Slovinec zaznamenal 30 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí.