Miroslav Palaščák

To je Palaščák! Podnikatel, který vzal Růžičkovi klid před MS

To je Palaščák! Podnikatel, který vzal Růžičkovi klid před MS
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Byl to on, kdo v českém hokejovém rybníčku rozpoutal před domácím mistrovství světa nepříjemnou kauzu. Miroslav Palaščák zveřejnil před šampionátem tajnou nahrávku, která otřásla důvěryhodností Vladimíra Růžička. Trenér nároďáku přišel kvůli tomu o svůj klid a ve výsledku skončila parta kolem Jaromíra Jágra a Jakuba Voráčka bez medaile.

Před startem mistrovství světa v hokeji spatřila světlo světa tajná nahrávka, na které hovoří Miroslav Palaščák a Vladimír Růžička. Baví se o půl milionu korun, které Palaščák tehdejšímu trenérovi Slavie předal, aby jeho syn ve Slavii hrál.

Jenže mladý David Palaščák nehrál a nasupený otec nebyl spokojený. Přece jen viděl, že vlastně vyhodil půl mega z okna. A tak se rozhodl, že tu Růžovi pěkně natře. Zveřejnil tajnou nahrávku a rozpoutal kauzu, která neměla obdoby a kterou řešila i zahraniční média.

Související obsah

Palaščáka i Růžičku nyní čekají nepříjmené dotazy kriminalistů. Podnikateli, který vzal Růžičkovi klid před MS, hrozí trestní stíhání. Oplétačky s policií ale má i Růžička. V souvislosti s kauzou se mluví o úplatcích a možném trestním stíhání.
 

Je jasné, že složitá situace vzala Růžičkovi klid před MS a nemohl se soustředit pouze na svou práci. O úspěchu či neúspěchu pak rozhodují často detaily v přípravě. Je otázkou, zda by reprezentace třeba nedošla dál, kdyby měl trenér klid na práci. 

VŠECHNY ČLÁNKY K TÉTO KAUZE ČTĚTE ZDE.

Na druhou stranu je tu pořád fakt, že Růžička od Palaščáka peníze přijal. A i když se potom mluvilo o tom, jak vše zaevidoval, jak peníze uložil do trezoru a jak nakonec peníze vrátil, je otázkou, jak to doopravdy bylo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Miroslav Palaščák

Důležité Události