Michael Frolík a už vyhrál Stanley Cup a jeho úsměv zářil od ucha k uchu. I proto, že se stal tátou. Modelka Diana Kobzanová mu porodila dcerku Ellu. Jenže jeho partnerka teď práskla, že těhotenství nebylo zrovna košer. Hokejista prý byl nevěrný. A ani svatba prý nebude.
Dlouho se spekulovalo o tom, že je Diana se svým milým těhotná. Ona sama to dlouho nikomu neříkala a vlastně úplně zmizela. Ale bylo to logické, odstěhovala se za Michalem Frolíkem do kanadského a nepříliš pohostinného Winnipegu.
Když ale přijala pozvání do talkshow Markéty Reinichové do TV Blesk, prozradila některé skutečnost, za které úspěšný hokejista zřejmě rád není. Jako v každém bulvárním pořadu logicky padla otázka na nevěru a Kobzanová mluvila hodně otevřeně. "Holky to na něj pořád zkoušej, já jsem ale typ, který to nehrotí," říká. To, že se její milý někde zapletl je prý jasné jak facka. "Praha je malá. Jedna se pochlubí druhé. Jsou to holky, do kterých bych to neřekla. Ale tak jsem mu řekla: "hele tak buď já si to zabalím a jdu, anebo se srovnej".
Podle Kobzanové je soužití s úspěšným hokejistou konstantním bojem o přežití vztahu. "Je třeba být na pozoru. Až budou ho*** padat velký, tak se sbalím a jdu. Ale není třeba se stresovat. Jsou to věci, které se dějí s klukama v kancelářích, dělají to instalatéři, truhláři a my jsme jen trochu víc na očích," myslí si Kobzanová.
Nepřekvapí tak možná ani její názor na svatbu: "Nechci se vdávat. Z praktické stránky je to lepší a mě to přijde zbytečný. Pouto máme do smrti a papír to nezmění. I když já bych asi nikdy nechtěla, aby Ella přišla o tátu."
Znáte dívky, které měly románek s Michaelem Frolíkem. Nebo jste se s ním třeba i samy blíže seznámily? Napište nám na [email protected]
NEPŘEHLÉDNĚTE:
PORNOSNÍMKY SLAVNÝCH - Takto ji ukazovala Diana Kobzanová