Viktoria Plzeň

Evropská liga startuje: Plzeň a Liberec uvidíte už ve čtvrtek!

Evropská liga startuje: Plzeň a Liberec uvidíte už ve čtvrtek!
Zdroj: TV Nova

Je to tady! Nový ročník Evropské ligy se už ve čtvrtek rozjede na plné obrátky a vy u toho nesmíte chybět. Jak boj Plzně proti silnému Dinamu Minsk, tak utkání Liberce s nevyzpytatelnou Bragou uvidíte na kanálech skupiny NOVA.

Český fanoušek může jásat. Prestižní Evropská liga se ani letos neobejde bez českých fotbalových klubů. Do základních skupin se probojovali hned tři domácí zástupci a vy je budete moci celý podzim sledovat na obrazovkách svých televizorů.


A nejen to, těšit se můžete i na bohatý doprovodný program. Vše vypukne už tento čtvrtek 17. září v 18:40 na kanálech NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 společným studiem, jehož hosty budou vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer a bývalý reprezentační trenér Jozef Chovanec.


Hvězda Liverpoolu, Racingu Lens, Girondins Bordeaux či pražské Slavie i kouč, který se stal prvním trenérem, který se svým týmem ovládl kvalifikaci (na ME 2000) bez ztráty bodu, budou svými postřehy glosovat jak utkání Plzně proti Dinamu Minsk, které poběží na NOVA Sport 1, tak zápas fotbalistů Liberce, kteří se střetnou s portugalskou Bragou. Tento duel uvidíte na NOVA Sport 2.

 

Související obsah

 
Soupeři to jsou více než zdatní. Vždyť Dinamo Minsk je sedminásobným mistrem běloruské ligy a v loňském ročníku dokázal v základní skupině Evropské ligy vyhrát i na trávníku slavné Fiorentiny.


Ani Bragu není dobré brát na lehkou váhu. Ostatně v Liberci sami nejlépe vědí, co je čeká. V sezóně 2006-7, kdy se ještě hrála jednokolovým systémem skupina Poháru UEFA, prohrál právě v Braze 4:0. Portugalskému soupeři tak má rozhodně co vracet.


Nečeká jej ale nic lehkého. Braga si od té doby hned dvakrát zahrála základní skupinu Ligy mistrů. Vůbec největšího úspěchu ale portugalský celek dosáhl před čtyřmi lety, když jeho jízda Evropskou ligou skončila až v dublinském finále, kde prohrála s FC Porto 0:1.


Čtvrteční večer tak určitě slibuje dramatickou podívanou. Tak nezapomeňte, už ve čtvrtek 17. září od 18:40 na NOVA Sport 1, NOVA Sport 2 a VOYO, kde navíc nabídneme souběžně hraný zápas Liverpool - Bordeaux!


Kompletní program najdete ZDE. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události