Fotbal

Mourinhovi se to povedlo: Vyštval krásnou fyzioterapeutku z klubu

Mourinhovi se to povedlo: Vyštval krásnou fyzioterapeutku z klubu
Zdroj: Profimedia

Lékařka Eva Carniero se rozhodla opustil londýnskou Chelsea. Stalo se tak šest týdnů poté, co média zaplavily zprávy o tom, jak sympatickou fyzioterapeutku ponížil José Mourinho. Toho prý nyní čeká vyšetřování, použil prý sexistiscké narážky.

Stalo se to hned v prvním kole Premier League. Chelsea nehrála zrovna skvělý zápas a remizovala se Swansea 2:2. Eva neudělala nic jiného, než že vystartovala za svíjejícím se Edenem Hazardem. To se ale nelíbilo Mourinhovi. Situace znamenala to, že Hazard musel být ošetřován mimo hřiště a Chelsea hrála chvíli o devíti lidech.


"Náš zdravotnický personál je naivní," soptil Mourinho. A Evu Carniero degradoval - poslal jí mimo A tým. V dalších dnech se pak objevily zprávy o tom, že fyzioterapeutka měla poměr s některým z hráčů. to však byly už spíš spekulace britských bulvárních listů.


Související obsah


 
Tak jako tak, Eva skončila. Svůj odchod oznámila v průběhu září a fanoušci Chelsea jsou poněkud zaskočení. Sličná doktorka patřila mezi oblíbené.

A zastání má i u vedení anglického fotbalu. "Její odchod vyvolává vážnou otázku, o tom, jak se mají lékaři zachovat, pokud je ohroženo zdraví hráčů," říká Heather Rabbattsová, jediná žena mezi představiteli anglické Fotbalové asociace. "Pokud tohle projde jen tak, měli bychom se stydět," dodat.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události