Evropská liga

Evropská liga a NOVA Sport: Plzeň ve Vídni, Liberec s Holanďany

Evropská liga a NOVA Sport: Plzeň ve Vídni, Liberec s Holanďany
Zdroj: Profimedia

Evropská liga UEFA má ve čtvrtek 22. 10. na pořadu třetí zápasy skupinové fáze. NOVA Sport 1 odvysílá živě od 20:50 zápas mezi FC Slovanem Liberec a nizozemským FC Groningen. Na NOVA Sport 2 ve stejném čase poběží přímý přenos utkání SK Rapid Vídeň – FC Viktoria Plzeň.

V posledním zápase Evropské ligy porazil Liberec francouzské Marseille, kdy výborně chytající Tomáš Koubek udržel čisté konto. Na svou jistotu mezi třemi tyčemi budou svěřenci Jindřicha Trpišovského bezpochyby spoléhat i ve čtvrtek. Velkou formu si z reprezentace přivezl také záložník Josef Šural, který si proti Nizozemsku připsal první branku v reprezentačním dresu, což by mohlo být proti nizozemskému celku výhodou. Případná výhra by totiž severočeský klub posunula do postupových pozic.

Také hráči Viktorie jsou v dobrém rozpoložení. Na rozdíl od rakouského celku svá poslední dvě utkání v lize vyhráli, a tak je dobrá nálada jednoznačně na jejich straně. Ve prospěch vídeňského klubu ale mluví první příčka v tabulce Evropské ligy, o kterou je případným ziskem tří bodů mohou svěřenci Karla Krejčího připravit.


Kromě již zmíněných dvou zápasů českých klubů nabídnou kanály NOVA Sport další tři přímé přenosy skupinové fáze Evropské ligy. NOVA Sport 1 odvysílá živě zápas RSC Anderlecht – Tottenham Hotspur od 18:55. Na kanálu NOVA Sport 2 bude možné sledovat živě další dvě utkání. Od 16:55 nastoupí ázerbájdžánský klub Gabala FK proti německé Borussii Dortmund, od 18:55 pak italské Lazio proti norskému Rosenborgu.


Oba kanály NOVA Sport také nabídnou sestřih Evropské ligy UEFA třicet minut před půlnocí. Kompletní program bude k dispozici živě také na videoportálu VOYO.


Napínavé okamžiky z evropských trávníků zprostředkují divákům komentátoři Michal Hrdlička a Michal Jinoch, které ve studiu doplní Ladislav Maier a Marcel Lička jako hosté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Evropská liga

Důležité Události