APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Problém na fotbalové Chelsea: Trenér znásilňoval 12letou dívku

Problém na fotbalové Chelsea: Trenér znásilňoval 12letou dívku
Zdroj: profimedia.cz

Fotbalová Chelsea má problém. Jeden z jejích trenérů stojí před soudem a čelí obvinění z opakovaného znásilňování dvanáctileté dívky. Ač jedenatřicetiletý kouč jednoho z mládežnických týmů vše popírá, jdou věci proti němu.

Jedenatřicetiletý Shane Hughes měl údajně zneužít dívku více než 15krát za dobu čtyř měsíců v rehabilitační místnosti tréninkového centra v Surrey, kde tradičně trénuje i první tým Chelsea. Tam měla jeho mladičká svěřenkyně rehabilitovat se zraněným kolenem. Jenže došlo zřejmě i k jiným událostem.
 

Prokurátor John Livingstone sdělil soudu, že první útok se stal poté, co Hughes dívce řekl, aby si sundala oblečení a položila se na masážní stůl. případ se udál v roce 2011.


"Co se to děje?" bránila se údajně dívka. Jenže trenér použil síly a znásilnil jí.


Nakonec nemělo zůstat jen u jednoho aktu. Shane Hughes je obviněn ze 14 násobného znásilnění dítěte. Trenér slavného klubu byl zatčen poté, co učitelé našli jeho nahé fotky v dívčině mobilu. Údajně chtěl získat telefonní číslo na sestru poškozené. To spustilo vyšetřování.


Klub se odmítl dříve k případu vyjádřit, nyní ale tiskové oddělení vydalo prohlášení, že přímo s fotbalem na Stamford Bridge nebyl Shane Hughes spojený. "Dříve pracoval pro naší nadaci, ale nikoli pro klub," sdělili zástupci Chelsea.


Novináři britských listů vypátrali, že v době spáchání trestného činu pracoval Hughes pro nadaci Chelsea, která vznikla v roce 2010 jako nezávislá dobročinná organizace a její členové zajišťovali tréninky dětí.

ram, Daily Mail

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události