Americký fotbal

Hráč amerického fotbalu má strach: Seberou mu kamaráda!

Hráč amerického fotbalu má strach: Seberou mu kamaráda!
Zdroj: facebook.com

Fotbalista Dez Bryant řeší poměrně neobvyklý problém. Vlastní nevědomostí upozornil ochránce zvířat, že doma chová ohrožený druh. Jeho nového kamaráda, malého opičáka, mu tak asi brzo seberou a jemu zůstanou jen slzy pro pláč.

Hodně profesionálních sportovců baví své fanoušky nejen svými výkony, ale i fotkami na sociálních sítích. Nejoblíbenější jsou pochopitelně ty, na kterých sportovci odhalí něco ze svého soukromí, třeba domácího mazlíčka. 

Ne pokaždé to ale může skončit lajkem nebo obdivným komentářem. Doslova kuriozitou je případ Deze Bryanta, výborného hráče amerického fotbalu, který obléká barvy Dallas Cowboys.

 

My new best friend.... Dallas Bryant world #throwupthex

Posted by Dez Bryant on 21. říjen 2015

Pořídil si mládě Malpy kapucínské, což je sice roztomilá opice, ale tak trochu patří k obecně ohroženým druhům. K jejímu chovu je potřeba zvláštního povolení, které může být uděleno pouze ZOO, školám nebo cirkusům. Fotka, kterou zveřejnil na facebookovém učtu, tak posloužila nejen k pobavení fanoušků, ale i jako důkaz pro PETU (organizace bojující za práva zvířat).

Jak se Bryant s ochránci zvířat domluví, není jisté, ale všechno zatím nasvědčuje tomu, že se bude muset svého nového kamaráda nadobro vzdát.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události