Jaromír Jágr včera po týdenní pauze vynucené zraněním nastoupil do zápasu na ledě Anaheimu. Jeho Panteři sice podlehli 2:3 po nájezdech, ale Jardu mohlo alespoň částečně tešit, že je opět na ledě a může hrát.
Jarda na začátku sezony prohlásil, že si nechá narůst svoji legendární hřívu a poctivě na tom pracuje. Podle svých slov už nebyl pět měsíců u holiče a v plánu má minimálně další půl roku.
A jedu na ně.... Kačery :) popíjím kafe a v uších mi zpívá Miro Žbirka. Po 10 dni odpočinku zápas, snad už budu zdravý...
Posted by Jaromír Jágr on 4. listopad 2015
Zranění třísel, na které si stěžoval před týdnem by mělo být zažehnáno díky akupunktuře a tak se můžeme těšit, že stejně jako vlasy na Jardově hlavě budou přibývat i body na jeho kontě.