Malkin uchvátil celou NHL: Tenhle gól se bude jen těžko překonávat!

Zdroj: profimedia.cz

Jevgenij Malkin měl asi dojem, že se o něm poslední dobou málo mluví. Jak jinak si vysvětlit tuhle parádní kličku, kterou předvedl v zápase Pittsburgu proti Edmontonu.

V posledních šesti zápasech nastřílel ruský útočník už sedm gólů a snaží se Pittsburg dostat z herní mizérie.

Na výhru jeho parádička, chcete-li "spin-o-rama", jak se téhle kličce přesně říká sice nestačila, ale i tak se bude o jeho gólu ještě dlouho mluvit.

mm, TN.cz

Watford nezvládl záchranářský duel, Kucka si dal vlastní gól

Fotbalisté Watfordu nesmírně důležitý zápas vůbec nezvládli. V domácím utkání s Norwichem, které bylo asi na deset minut přerušeno kvůli výpadku proudu, prohráli 0:3, když všechny branky vstřelil Norwich ve druhém poločase. Vlastním gólem k tomu přispěl i slovenský reprezentant Juraj Kucka. Norwich se tak díky třem bodům dostal mimo sestupové pozice Premier League.