Sportovec roku

České krásky zářily na Sportovci roku! Komu to slušelo nejvíc?

Výsledky ankety Sportovec roku 2015 už jsou venku. Kromě královny Zuzany Hejnové ale v pražském hotelu Hilton zazářilo během slavnostního večera daleko víc hvězd. Jak už to na podobných událostech bývá, kromě samotných sportovců byly středem zájmu také róby jednotlivých dam.

S největším zájmem se očekával příjezd tenistky Karolíny Plíškové. A těžko se tomu divit. Hrdinka finálové fedcupové bitvy totiž zaujala už během vyhlašování českých slavíků, kde všechny oslnila více než odvážnými šaty.


Tentokrát k tak odvážné róbě rodačka z Loun nesáhla. Do Hiltonu dorazila v decentních bílých šatech, ve kterých připomínala antickou bohyni. Pánové se ale možné těšili spíš na model podobný tomu na Slavících. "Šaty mám od Beáty Rajské, ušila je přímo pro mě," prozradila 23letá tenistka.I tak jí to ale moc slušelo. Stejně jako její tenisové parťačce Lucii Šafářové, která zase okouzlila vínovými šaty. Není divu, že se rychle stala středem pozornosti. "Nechala jsem si šaty ušít od brněnského návrháře Miroslava Knota," podotkla finalistka letošního Roland Garros.


Biatlonistka Gabriela Soukalová si zakládá na tom, jak vypadá a líčí se i na závody. Na akci tohoto typu nesměla chybět a v černých blyštivých šatech zářila jako černá perla. Vedoucí žena Světového poháru potvrdila tak, že dál patří mezi nejkrásnější české sportovkyně.


Královnou večera ale byla žena, která se stala Sportovcem roku - atletka Zuzana Hejnová. Ta vsadila na zlatou barvu. "Trochu jsem doufala, že bych mohla zvítězit, proto jsem zvolila tyhle zlaté šaty," prozradila mistryně světa v běhu na 400 metrů a vítězka Diamantové ligy.
 


Vzhledem k olympiádě v Riu, která bude příští rok, bude těch zlatých rób na příštím Sportovci roku snad co nejvíce.
 

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události