APLIKACE TN.CZ
Chelsea FC

Chelsea na prodej?! Velkoklub chtěl koupit mexický narkobaron!

Chelsea na prodej?! Velkoklub chtěl koupit mexický narkobaron!
Zdroj: Twitter

Zní to neuvěřitelně, ale podle španělského tisku Sport měl mexický narkobaron Joaquin Guzman, řečený "El Chapo" zájem o koupi londýnského velkoklubu Chelsea. Z jeho plánu však pochopitelně sešlo poté, co byl v lednu opětovně zadržen a poslán do vězení.

Joaquin Guzman má dvě vášně. Drogy a fotbal. Díky prvně zmiňované si "vydělal" dostatek peněz, aby mohl koupit téměř cokoliv.

V souvislosti s jeho druhou vášní by prý neváhal sáhnout tak hluboko do kapsy, aby vyplatil ruského miliardáře Romana Abramoviče a odkoupil od něj anglický velkoklub.
 

Související obsah

Mexický zločinec se proslavil loňským útěkem z nejstřeženější věžnice v Mexiku, kde za pomocí kilometr a půl dlouhého tunelu uprchl. 

K jeho dopadení pomohl i hollywoodský herec Sean Penn, kterého Guzman sám kontaktoval, aby o něm natočil film.

VIDEO ÚTĚKU JAKO Z FILMU: Takhle zmizel drogový boss z basy

Momentálně to ale vypadá, že hollywoodský trhák se bude konat maximálně za mřížemi a nákup fotbalových velkoklubů je pro "Prcka" odložen na neurčito.

mm, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události