Hokej

Máma mi neřekla, že mám bráchu, smál se Jágr. Jeho tým vyhrál

Máma mi neřekla, že mám bráchu, smál se Jágr. Jeho tým vyhrál
Zdroj: Twitter

Jaromír Jágr nemusel skoro nic. Jen seděl, usmíval se, občas nahrál pár puků parťákům a přesto sklidil aplaus. To díky svému dvojníkovi. P. K. Subban si totiž v soutěži nájezdů nasadil paruku a stylem ale 68 úspěšně zakončil. Pak ještě přidal tradiční zasalutování.

„Musím zavolat mámě, nevěděl jsem, že mám bráchu,“ smál se Jágr na celé kolo. Subban díky této šou vyhrál i hlasování diváků o nejkreativnější nájezd.


Nejen P.K. Subban ale bodoval u fanouškům díky převleku. Vousáč Brent Burns vyjel na led jako Chewbaccaz Hvězdných válek. Fin Pekka Rinne pak odchytal nájezdy s darovanou kytarou.Když přišla na řadu soutěž přesnosti střelby, byl ve hře i samotný Jágr, který připravoval společně s Niklasem Backströmem pozici pro Johna Tavarese. Kapitán New Yorku Islanders pak z lahůdkových nahrávek trefil čtyři terče!
 


Nejrychlejším bruslařem je Dylan Larkin, který jako vůbec první hokejista v historii All Stars Game obkroužil hřiště pod 13 sekund. Mladík z Detoritu pokořil časem 12,964 už 20 let starý rekord Mika Gartnera (13,386).
 

Tradičně má zastoupení na All Stars Game i soutěž v nejtvrdší střelbě, kterou i tentokrát vyhrál k radosti domácích fanoušků Shea Weber z Nashvillu. Puk vypálil rychlostí 108,1 mil za hodinu (174 km/h). Neztratil se ani John Scott, kterého si vybrali fanoušci. Jeho rána letěla rychlostí 154,3 km/h.


Celkově ovládli exhibiční klání v dovednostních soutěžích hráči Východní konference, kteří vyhráli jednoznačně 29:12.


 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události