Lindsey Vonn

Vonnová neunesla frustraci z pádu a kladivem rozmlátila lyži!

Americká lyžařka Lindsey Vonnová, která v posledních dnech zaujala nejen svým lyžařským uměním, ale především odvážnými záběry svého nahého těla pro sportovní časopis, má na krku menší problém. Když jí totiž při pátečním sjezdu ve Světovém poháru v La Thuile vypnula lyže, po závodě neunesla své zklamání, vzala kladivo a lyži rozmlátila na kusy!

Video ze svého destruktivního řádění posléze umístila na sociální síť, ale zřejmě si neuvědomila, že se to nebude příliš líbit jejímu sponzorovi, který Vonnové lyže dodává, firmě Head.

Související obsah

Záběry, kde Američanka vezme kladivo a skoro minutu mlátí do lyže kladivem jako hluchá do vrat, ale na síti moc dlouho nevydržely a rychle zmizely.

Související obsah

Svému dodavateli se dodatečně omluvila a v oficiálním prohlášení uvedla, že její počin nebyl rozhodně namířen proti firmě Head.

Zdroj: facebook.com

 

"Byla to velká chyba, kterou zplodila frustrace z toho neúspěšného závodu. To video mělo vyjádřit moje emoce, ale pochopila jsem, že by se to mohlo vykládat i jinak. Bylo to nešťastné," sypala si popel na hlavu Vonnová.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události