UFC

UFC míří do Madison Square Garden! Stát New York zrušil zákaz

UFC míří do Madison Square Garden! Stát New York zrušil zákaz
Zdroj: Twitter

Svět UFC se překonal další velký mezník. Stát New York takřka po dvou desetiletích zrušil zákaz konání ultimátních zápasů na své půdě. Pro MMA se tak otevírá možnost pořádat velká představení v jedné z nejslavnější sportovních hal světa. A z Madison Square Garden už slibují, že se diváci rozhodně nudit nebudou!

Fanoušci se už teď mají na co těšit. Aspoň tedy podle toho, co zaznělo přímo od organizace UFC. Ta totiž plánuje již v následujících třech letech uspořádat v New Yorku hned dvanáct velkých akcí. A jaké jiné zázemí by se nabízelo více než slavná Madison Square Garden, kde mají svůj domov například hokejisté New Yorku Rangers, basketbalisté místních Knicks či jejich kolegyně z týmu Liberty.


Ještě do konce letošního roku by se podle nejvyššího muže UFC Lorenza Fertitty mohly v New Yorku uskutečnit dvě velké akce. Zaměřuje se přitom hlavně na konec roku, na měsíce listopad a prosinec. První boje by se měly uskutečnit v Madison Square Garden, nabízí se ale i řada dalších sportovišť. Fertitta například nevyloučil, že právě v New Yorku by se mohla objevit i hvězda ženského UFC Ronda Rousey.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zámořský hokej mu byl málo tvrdý. Teď takhle dává K.O. v UFC!
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události