Zápas Manchesteru United proti Bournemouthu byl odložen. Stadion Old Trafford totiž musel být evakuován. Na stadionu bylo nalezeno podezřelý balíček, z kterého se později vyklubala dokonce bomba. Respektive její atrapa.
Fotbalisté Manchesteru si o účast v Lize mistrů dnes nezahráli. Jejich zápas posledního kola proti Bournemouthu musel být odložen. Na stadionu Old Trafford byl totiž nalezen podezřelý balíček.
Zápas měl původně začít stejně jako všechny ostatní v 16:00 středoevropského času, patnáct minut před výkopem však musely být evakuovány dvě tribuny, ve čtvrt na pět pak bylo oznámeno, že utkání je na doporučení policejních složek odloženo.
"Pořád jsme v šatně. Všichni jsme nervózní," potvrdil webu The Sun napjatou atmosféru i mezi hráči středopolař United Ander Herrera.
Napodobenina výbušného zařízení v podobě mobilního telefonu dráty připojeného k trubkám byla nakonec zajištěna a za účasti armády odpálena.