Pohledná žena milující fotbal, to je asi sen většiny mužů na světě. A v osobě brazilské míčové kouzelnice Raquel Embaixandinhasové se oba tyto aspekty perfektně snoubí. A to není vše. Raquel nejen, že dobře vypadá a umí perfektní kousky s míčem, ale dokonce se přitom dokáže i svlékat!
Bikiny, šatičky či dokonce kostým Santa Clause, Raquel je to prostě jedno, v čemkoliv dokáže s míčem to, co by asi nezvládl ani leckterý fotbalista. A při svých žonglérských kouscích má samozřejmě jako správná žena boty na vysokých jehlách.
Jak přiznala pro web Daily Mail, žonglovat bez přestávky dokáže až čtyři hodiny v kuse. Fotbalovým míčem žije už od svých čtyř let a denně tráví tréninkem pět hodin. A pro muže přidává i specialitku navíc, při svém vystoupení se totiž dokonce dokáže i svlékat!