Fotbal

50 milionů Jablonci! Slovenský reprezentant jde do Kodaně

50 milionů Jablonci! Slovenský reprezentant jde do Kodaně
Zdroj: Profimedia

Z fotbalového Jablonce odchází další fotbalista. Tentokrát si však na severu Čech přijdou na hodně slušné peníze! Za slovenského záložníka jim z dánského FC Kodaň do pokladny má přitéct v přepočtu téměř 50 milionů korun.

Greguš je momentálně se slovenskou reprezentací na evropském šampionátu ve Francii, kde je už zítra čeká klíčové utkání o postup ze skupiny proti Anglii.
 

„Jednání bylo složité, protože jsme chtěli naprosto minimálně zasahovat do soustředění hráče během mistrovství Evropy,“ řekl serveru isport.cz, který s informací přišel, manažer Pavel Zíka, jenž pětadvacetiletého fotbalistu při jednání zastupoval. „Nakonec vše dopadlo k velké spokojenosti obou stran," dodal.
 

Pro Greguše to bude už druhé angažmá mimo hranice někdejšího Československa. Za sebou má roční hostování v anglickém Boltonu, kromě toho působil v Baníku Ostrava a od loňského roku právě v Jablonci.
 

"Všechno se událo v průběhu pár hodin, když jsem se tady ve Francii dozvěděl, že na klub dorazila zajímavá nabídka od FC Kodaň. Trenér tam o mě projevil zájem. Chtěl bych poděkovat svým spoluhráčům, trenérům a celému realizačnímu týmu, který v Jablonci působili a působí. Děkuji také fanouškům, s kterými jsme společně zažili úspěchy i neúspěchy. Věřím, že budou kluky podporovat ještě více než doposud a že zažijí s Jabloncem ještě hodně vítězství a triumfů. Dík patří také panu Zikovi, který zkompletoval přestup a panu Peltovi, s kterým byla komunikace a férovost vždy na nejvyšší úrovni," řekl ke svému rozhodnutí Greguš pro klubový web.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události