Serena Williamsová

Serena fotí polonahá selfíčka! Hledá si na internetu ženicha?!

Serena fotí polonahá selfíčka! Hledá si na internetu ženicha?!
Zdroj: facebook.com

Před necelými dvěma týdny vyhrála Wimbledon a dvaadvacátým granslamovým vítězstvím vyrovnala rekord legendární Steffi Grafové. Od roku 2013 se usadila na trůnu světového žebříčku a jak to tak vypadá, nikoho jiného na něj asi nepustí. Má peníze, slávu, zkrátka na co si vzpomene, ale jedna zásadní věc nejlepší světové tenistce stejně chybí.

Pokud alepoň trochu sledujete facebook, nebo instagram a čas od času zabrousíte na profily světových sportovců, nemohlo vám uninknout, že Serena se ráda ukazuje.

Jasně, na tom přece není nic zvláštního, je to pořád holka a holky se chtějí líbit. Jenže na druhou stranu, Sereně už není patnáct, ba ani dvacet, ale tak trochu jí táhne na pětatřicet.

Věk je jenom číslo, jak praví hokejový bůh Jarda Jágr, ale většina sportovkyň v Serenině věku svoji kariéru pomalu končí, nebo se naopak vrací po mateřské zpět do formy.

Související obsah

Serena, jak to tak vypadá, konec kariéry neplánuje a tak prostě hraje a užívá si ovace publika a milionů fanoušků po celém světě. Jenže nechce náhodou svými "selfíčky" naznačit, že je "na lovu"?

"Hej, chlapi! Tak kde je ten pan božský?! Já se tady vystavuju do světa a on pořád nikde," jakoby sdělovala na sociálních sítích mezi řádky.

Ať už je to jak chce, Serena patří mezi nejlepší sportovce planety a zatím má i štěstí ve hře. Jakmile ale začně na kurtech prohrávat, mohlo by to znamenat, že se její štěstí obrátí na stěstí v lásce.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Eva Longoria ukázala rozkrok. A novou kamarádku, obryni Serenu Williams

Trapná Serena Williams: Nejdřív špulila megazadnici, pak narušila cizí svatbu

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Serena Williamsová

Důležité Události