Serena Williams

Serena chytla zloděje! Vítězství pro všechny ženy, vzkázala světu

Serena chytla zloděje! Vítězství pro všechny ženy, vzkázala světu
Zdroj: profimedia.cz

Serena Williamsová momentálně laboruje se zraněným kolenem, kvůli kterému údajně ukončila letošní sezonu předčasně. Pro světovou jedničku by prý další zápasy mohly znamenat konec kariéry. Velmi nevšední příhoda se jí ale stala mimo tenisové kurty. Chytla totiž zloděje přímo při činu!

Byl to obyčejný večer v restauraci, kde si Serena dopřávala svoje milované čínské jídlo. V jednom okamžiku však nejlepší světová tenistka nechala svůj telefon položený na židli a než se stačila ohlédnout, byl pryč!


Související obsah


Koutkem oka si všimla, že ho vzal jeden z návštěvníků restaurace a pomalu odcházel. V tu chvíli však Serena využila své atletické schopnosti, které získala díky tvrdému tréninku a doslova vyletěla ven. Zloděj začal utíkat, ale proti světové jedničce neměl šanci.
 

 

Soooooo yesterday at dinner the CRAZIEST THING happened to me. I was sitting enjoying some Chinese food (delicious may I...

Posted by Serena Williams on 4. listopad 2015

  

Serena poté upozornila dotyčného, že jí vzal telefon a v jeho zájmu bude lepší, když jí ho vrátí. Trapné výmluvy stačily zlodějíčkovi jen do chvíle, než Serenina kamarádka prozvonila její telefon a ten zazvonil v jeho kapse.

Když se vrátila do restaurace, čekal jí potlesk ve stoje a obdivné reakce. "Jen proto, že jste žena, neznamená, že se budete bát postavit výzvě. Nebuďte oběť, ale hrdinkou!", napsala Serena na svém facebookovém účtu.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Serena Williams

Důležité Události