Nick Kyrgios

SENZACE! Kyrgiose vyřídil až 370. hráč, mohou za to Pokémoni!

Turnaj v Torontu sotva začal a už je na světě první velké překvapení! Postaral se o něj domácí talent Denis Šapovalov. Teprve sedmnáctiletý tenista a až 370. hráč světového žebříčku poslal hned v prvním kole domů favorizovaného Australan Nicka Kyrgiose. Známý bouřlivák po nečekané porážce nechal slyšet že jeho vypadnutí mohou Pokémoni...

Konec nasazené jedenáctky hned v prvním kole? Ne, to se opravdu nečekalo. Je ale fakt, že domácí hvězdička hrála skvěle. Šapovalov vybojoval první set v tie-breaku, který ovládl docela hladce. Ve druhé sadě sice ještě Kyrgios zabojoval, ale bylo to marné.


V rozhodující třetí sadě sebral letošní juniorský vítěz Wimbledonu slavnějšímu a zkušenějšímu soupeři hned první podání a brejk dokázal udržet až do konce sady. A překvapení bylo na světě! Kyrgiosovi se nedařilo, prostě neměl svůj den. Ostatně, 18 dvojchyb hovoří za vše.

Zdroj: profimedia.cz


"Nick mi řekl, že jsem skvělý tenista. Popřál mi jen to nejlepší," soukal ze sebe po velké vítězstvím talent Šapovalov. Nejen jeho, ale i další tenisty a fanoušky pak Kyrgios pobavil svým příspěvkem na Twitteru.


Související obsah


Jednadvacetiletý Australan je sice známý jako velký bouřlivák, ale nelze mu upřít ani smysl pro humor. Za nečekanou porážkou na turnaji série Masters totiž prý stojí světový fenomén, hra Pokémon GO. "Upřímně, hrál jsem ji víc než tenis," napsal na Twitter a přidal pár smajlíků.

Zdroj: Twitter


Přímé přenosy z turnaje v Torontu můžete sledovat na NOVA Sport! Dnes vstoupí do turnaje Radek Štěpánek a Tomáš Berdych, který měl na úvod volný los. Soupeřem Berdycha ve druhém kole bude teprve 19letý Chorvat Borna Čorič, Štěpánek se utká s Francouzem Beonitem Pairem.

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události