Fotbal

Úžasné setkání! Jak to chodí u holiče, když stříhají Beckhama?

Víte jak to chodí ve slavném holičství, do kterého chodí David Beckham a jiné fotbalové celebrity? Svědectví z portugalské metropole přivezl komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch. A nejen to, nakonec došlo i na setkání se samotným Davidem!

Už jste se byli ostříhat v pověstném holičství Figaro´s Barbershop v Lisabonu? Věřte, že je to zážitek na celý život.


"Věděl jsem, že do toho holičství chodí David Beckham. Takže když už tam člověk je, proč by to prostředí nezašel vyzkoušet. Ale že ho tam potkám? To byla náhoda jako blbec. Myslím, že větší pravděpodobnost je potkat v Portugalsku Ronalda," říká komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch.


Jak to tedy vlastně probíhá, když se nechává stříhat David Beckham? Možná jste viděli obrázky na jeho instagramu. Ale věřte, že to není podívaná pro veřejnost.


"Když jsem k holičství přišel, měli na dveřích nápis, že je zavřeno. Ostraha nám sdělila, že je plno a že máme počkat dvě hodiny. Přes skla jsme ale viděli úplně vzadu někoho, kdo byl Beckhamovi podobný," líčí český komentátor. Takže to bylo jasné. Na to se vyplatí čekat!


Když Beckham dorazil, Figaro´s jednoduše zavřeli krám a dvě hodiny nikoho nepřijímali. Opodál stála dodávka a okolí hlídali bodyguardi.

Související obsah


Prostě si všichni museli počkat. David usedl do křesla a šikovný Fabio začal svou práci. Mezitím si šest zbývajících holičů dodělávalo svou práci. Nezahálel ani fotograf. Ano, tenhle barbershop prostě jede a svou popularitu buduje hlavně prostřednictvím instagramu. Takže už během stříhání všichni sledující věděli, že na křesle sedí nejslavnější klient.


Ale nejen Beckhama fotograf zvěční. Pokud budete mít to štěstí, tak věřte, že se na instagramu slavného kabinetu octnete i vy.

Související obsah


Stejně jako český fotbalový komentátor, který si počkal dvě hodiny a pak usedl do křesla a nechal se u Figaro´s ostříhat. Jak jinak, než na Beckhama! Do práce si ho vzal Tommy. Možná vás překvapí cena. "Měl jsem účes za pouhých 25 euro, na křesle jsem tam přitom strávil skoro hodinu a s holičem si dost dobře popovídal o fotbalu. Na to, jak je Portugalsko drahé, tak mi to holičství přišlo neuvěřitelně vstřícné," líčí Michal Jinoch.

Zdroj: Instagram

A ještě než Beckham zmizel za zády bodyguardů, stihl slavného fotbalistu poprosit o společnou fotku. Tomu se říká úlovek!

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události