Rio 2016

NECHUTNÉ! Kousek od vesnice se sportovci teče stoka s výkaly!

NECHUTNÉ! Kousek od vesnice se sportovci teče stoka s výkaly!
Zdroj: Profimedia / Twitter

Olympijské hry v brazilském Riu ještě ani nezačaly a ze všech stran se rojí problémy. Nejistá bezpečnostní situace, únosy, problémy s ubytováním. A aby toho nebylo náhodou málo, ukázalo se, že jen několik desítek metrů od olympijské vesnice vede otevřená stoka, kterou protékají výkaly...

Sotva dorazili do vesnice první sportovci, už se objevily problémy. Stížnosti byly hlavně ubytování. Třeba Australané se nedali a jasně řekli, že se nenastěhují do té doby, než proběhnou některé opravy. Slováci zase zjistili, že jim na pokojích neteče teplá voda.


Související obsah


Jestli některé výpravy očekávají kouzelné prostředí brazilského hlavního města, budou pořádně zklamní a zaskočení. I když je fakt, že po prvních dnech si už asi nikdo moc velké iluze nedělá. Na sportovce navíc nečeká nic pěkného ani mimo areál.


Související obsah


Jak odhalil reportér americké tiskové agentury AP Stephen Wade, jen asi 50 metrů od vesnice, kde bude během olympiády ubytováno přes deset tisíc sportovců, vede otevřená stoka, kterou protékají výkaly! Otřesná videa následně zveřejnil na Twitteru.


Sportovci si tak asi budou muset zvyknout, že kromě ducha olympijských her je v Brazílii bude prakticky na každém kroku doprovázet i špína a smrad...

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události