Katarína Listopadová

V Riu šílí z téhle mladé Slovenky! Za svůj zadeček zaslouží zlato!

V Riu šílí z téhle mladé Slovenky! Za svůj zadeček zaslouží zlato!
Zdroj: Instagram

V brazilském Riu ještě neměla šanci předvést co v ní je, přesto se už dostala do centra pozornosti. Řeč je o talentované slovenské plavkyni Kataríně Listopadové. Zájem o 23letou sportovkyni rozpoutala zahraniční média, která vyzdvihla krásnou postavu a zejména pozadí slovenské olympioničky.

Studentka práv dorazila do Ria první srpnový den a už se začíná připravovat na disciplíny, v nichž bude Slovensko reprezentovat. Katarínu uvidíte v závodech na 100 metrů motýlek a 100 metrů znak. O mladou a krásnou plavkyni ale bude jistě zájem i mimo sportoviště.Pohled na fotografie, kterými zásobuje sociální sítě, totiž nemohou nechat žádného chlapa chladným. Zejména její vypracované pozadí je nepřehlédnutelné, není divu, že neuniklo ani pozornosti zahraničních médií.


Související obsah


Renomované webové portály jako totalprosports.com, dailycaller.com, bustedcoverage.com nebo brobible.com vyzdvihují staví sexy zadeček mladé Slovenky na nejvyšší piedestal! Je jasné, že Katarína, pro kterou půjde o druhou olympiádu v kariéře, bude v olympijské vesnici lovnou zvěří.

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události