Mongolsko

Striptýz trenérů: Jejich zápasník prohrál, na protest se svlékli!

Striptýz trenérů: Jejich zápasník prohrál, na protest se svlékli!
Zdroj: profimedia.cz

Závěrečný den olympijských her v Riu přinesl hodně bizarní situaci. Poté, co mongolský zápasník Mandachnaran Gancorig kontroverzním způsobem prohrál boj o bronzovou medaili, jeho trenéři se na protest proti rozhodnutí rozhodčích začali svlékat. Jeden z nich skončil dokonce jen v trenkách.

Sport, to jsou dost často hodně velké emoce. Ty provázely i zápasnický souboj o bronz v kategorii do 65. kilogramů. Gancorig z Mongolska vedl pár sekund před koncem nad Uzbekem Navruzovem 7:6 a vypadalo to, že míří za bronzovou medailí. Pak ale udělal něco, čeho hořce litoval.


Související obsah


Místo toho, aby se pokusil duel dovést do vítězného konce, začal kolem soupeře tančit a pomalu divit. Pro chování Gancoriga neměli rozhodčích absolutně žádné pochopení a kvůli pasivitě a záměrnému vyhýbání se zápasu přiřkli medaili Uzbekovi.Zatímco zklamný Gancorig se jen nevěřícně zhroutil, jeho trenéři okamžitě vtrhli na zápasnickou žíněnku a začaly se dít věci. Protestovali tak vehementně, až se začali svlékat! Zatímco jeden z koučů sundal jen svršek, druhý skončil po striptýzu pouze v trenkách...

Zdroj: profimedia.cz


"Šlo o protest proti rozhodování. Tři miliony lidí v Mongolsku na tento bronz čekaly a teď jsme zůstali s prázdnýma rukama,"
řekl rozčílený trenér Bjambarenčin Bajará, kterého společně s jeho kolegou musela z arény nakonec vyvést až ochranka.

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události