Dražba

Hrdina z Nagana dál padá ke dnu. Jeho majetek jde do dražby!

Bývalý hokejový brankář Roman Čechmánek přijde o další část majetku. Realitní společnost bude dražit jeho nemovitosti ve Zlíně a v Prostějově. Trojnásobný mistr světa se dostal do problémů kvůli špatným investicím. Jako podnikatel neplatil závazky dodavatelům.

Zlínského rodáka, kterému čtyři sezony v zámořské NHL vynesly několik stovek milionů korun, poslal soud do insolvence už před dvěma lety.


Důvodem byla hlavně nezkušenost v podnikání, kdy rozjel několik nákladných projektů najednou. Proto nemohl platit stavebním a dodavatelským firmám, které se s ním kvůli mnohamilionovým dluhům dodnes soudí.


Související obsah


Čechmánkovi tak dál hrozí obvinění z podvodu a až osmiletý trest. Doplatil i na přehnanou důvěřivost, protože si údajně u zlínského advokáta Milana Holomka nechal zúročit přes 20 milionů, které dodnes neviděl.Letos se do konkurzu dostala i jeho firma Pivovar Čechmánek. A právě budova pivovaru s restaurací je jednou z položek na dražebním seznamu. Mezi další nabízené nemovitosti patří i bývalý domov důchodců v Prostějově nebo tamní restaurace. A to včetně přilehlých pozemků. Podle aukční společnosti je aktuálně přihlášeno téměř 80 věřitelů bývalého hokejového reprezentanta.


Související obsah


Předpokládá se, že dražba nemovitostí by mohla vynést 15 milionů korun a uspokojit tak většinu věřitelů Romana Čechmánka.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ HOKEJOVÁ VESELKA: Vladimír Růžička se oženil! Svatba ale měla jeden zádrhel

FANOUŠCI V ŠOKU: Jaromír Jágr oněměl. Může za to přítelkyně Veronika?

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události