APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Hrůza v Německu! Shořel autobus, který vezl fanoušky Bayernu

Hrůza v Německu! Shořel autobus, který vezl fanoušky Bayernu
Zdroj: Profimedia/Twitter

Cesta fanoušků Bayernu Mnichov z Dortmundu mohla mít katastrofální následky. Na dálnici totiž začal jejich autobus hořet. Jen díky pohotovému řidiči nepřišel ani jeden z 53 pasažérů o život. Z autobusu zbyla jen konstrukce a škoda se odhaduje na 200 000 euro.

Na německé dálnici A45 bylo večer k vidění doslova peklo. V autobusu, který zachvátily plameny, se vraceli fanoušci Bayernu Mnichov z Dortmundu, kde jejich tým prohrál 0:1. Vše začalo dýmem, kterého si všiml řidič a vyhnal všech 53 pasažérů pryč z autobusu. Jen díky tomu nepřišel nikdo o život.

Zdroj: Twitter

Co by se mohlo stát, to je patrné z fotek, na kterých je jasně vidět, že z autobusu zbyla jen konstrukce. Škody byly vyčísleny na 200 000 euro, což je teď pochopitelně druhotné. Každý je rád, že štěstí v neštěstí měla celá osádka dvoupatrového Manu.

Stau :/ #feuer #toller #samstag #abend #a45

Video zveřejněné uživatelem Flo (@flo_bo92),

Policisté pak museli částečně dopravu na dálnici zastavit.

lju, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události