Fotbal

Dani Carvajal neudržel emoce na uzdě. Za své chování se omluvil

Dani Carvajal neudržel emoce na uzdě. Za své chování se omluvil
Zdroj: YouTube.com

V utkání španělské La Ligy mezi Barcelonou a Realem Madrid nebylo o emoce nouze. Zápas, který mohl napovědět, kdo získá ligový titul, skončil remízou. Nejvíce momentů obsáhl gól Sergia Ramose na 1:1. Střelec svým gestem věnoval důležitou branku zemřelým fotbalistům Chapecoense, Dani Carvajal zase "slavil" zdviženým prostředníčkem směrem k fanouškům. Teď se omluvil!

Obránce Realu Madrid Dani Carvajal se musel omluvit za sprosté gesto, kterým "počastoval" fanoušky soupeře. Prý se chovali nevhodně a tak je zpražil zdviženým prostředníkem. Vše vyplynulo z radostných emocí v rámci oslav vyrovnávajícího gólu Sergia Ramose v devadesáté minutě.


Carvajalovi hrozí sice trest, ale zmírnit by ho mohla omluva, kterou vydal na svém twitteru. "Chtěl bych se omluvit fanouškům za moje gesto, kterým jsem reagoval na (jejich) urážky," napsal. "Je to něco, co by se dělat nemělo," dodal.

Zdroj: Twitter


Není však sám, kdo se na hřišti nezachoval zrovna sportovně. Sám Neymar by mohl vyprávět. Co myslíte, jaký trest ho ještě dodatečně postihne?

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události