Hokej

Co lidé nevymyslí? Vtipná říkanka z příjmeních českých juniorů!

Co lidé nevymyslí? Vtipná říkanka z příjmeních českých juniorů!
Zdroj: Profimedia

Snad každý hokejový fanoušek se těší na mistrovství světa hráčů do dvaceti let. Právě tam vznikají příběhy hráčů, kteří mají v budoucnu velkou šanci na to, být v NHL. Český výběr dnes čeká první zápas šampionátu a to s úřadujícími mistry z Finska. Ještě před tím je však potřeba se trochu odreagovat a dobře se naladit.

O dobrou náladu se starají fanoušci na diskuzních fórech a sociálních sítích navzájem. Vymysleli totiž originální říkanky, které jsou tvořeny pouze z příjmeních českých reprezentantů.


Chlapík Kalina Zbořil Budík, prostě Musil.


Hrdinka Škárek Šoustal Suchý Koblížek.


Už dnes čeká české mladíky zápas s Finskem, tedy úřadujícím mistrem. Bude to tak velmi ostrý start hned na úvod turnaje. Hraje se od 23:00 našeho času.

Související obsah

Vymyslíte taky nějakou říkanku?

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Watford nezvládl záchranářský duel, Kucka si dal vlastní gól

Fotbalisté Watfordu nesmírně důležitý zápas vůbec nezvládli. V domácím utkání s Norwichem, které bylo asi na deset minut přerušeno kvůli výpadku proudu, prohráli 0:3, když všechny branky vstřelil Norwich ve druhém poločase. Vlastním gólem k tomu přispěl i slovenský reprezentant Juraj Kucka. Norwich se tak díky třem bodům dostal mimo sestupové pozice Premier League.