Fotbal

Owen, Figo, Zidane a...Proboha, co je tohle za obézního strejce?!

Owen, Figo, Zidane a...Proboha, co je tohle za obézního strejce?!
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Realu Madrid se v sobotu poprvé v tomto roce představili na domácím hřišti a Cristiano Ronaldo tak měl ideální příležitost ukázat fanoušků svůj čtvrtý Zlatý míč. Ceremoniál si nenechali ujít ani bývalé hvězdy Bílého baletu, ale jednoho z nich byste na ulici snad ani nepoznali.

Vzpomínáte taky na tu sestavu? Figo, Zidane, Roberto Carlos, Ronaldo a další. Už je to nějaký pátek, ale pořád vám jistě srdce zaplesá.

Když v sobotu ukazoval Cristiano Ronaldo Zlatý míč před domácími fanoušky, na trávníku se objevily i bývalé hvězdy klubu. Pravda, trochu zestárly, ale v podstatě vypadají skoro stejně, jako před lety, kdy kouzlily na trávníku.
 

Zdroj: profimedia.cz

 

Až na jednu výjimku! Postrach obránců a brankářů, legendární Brazilec Ronaldo nám slušně řečeno, trochu nakynul. Všiml si toho pochopitelně i anglický útočník Michael Owen, který v Realu strávil jednu sezonu a stihl si připsat 13 gólů.
 

Zdroj: Profimedia"Říkal jsem si, že jsem asi trochu přibral, ale pak jsem potkal bývalého spoluhráče Ronnieho," rýpl si v legraci Owen do Ronalda.

Čas zkrátka nezastavíte, ale návštěvy ledničky se dají přece omezit.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události