Hokej

Kouč se omluvil z NHL All-Star Game. Na lavičku ho nepustil pes!

Kouč se omluvil z NHL All-Star Game. Na lavičku ho nepustil pes!
Zdroj: nhl.com

Kouč Columbusu Blue Jackets John Tortorella letos válí! Není divu, že byl fanoušky vybrán jako lodivod výběru Metropolitní divize pro nedělní Utkání hvězd. Nyní ale nečekaně odřekl účast na poslední chvíli. Ještě překvapivější byl ale důvod jeho omluvenky...

Od října 2015, kdy nastoupil jako hlavní trenér na lavičku Blue Jackets, zvítězil Tortorella v 66 zápasech. Se sklopenou hlavou odcházel pouze 44krát a je považován za jednoho z hlavních strůjců historické šestnáctizápasové vítězné série"Modrých kabátů."


Víkend hvězd ale nakonec za účasti amerického kouče neproběhne. "Rozhodnutí jsem učinil z rodinných důvodů. Detaily objasním později. Vážím si podpory Blue Jackets i vedení Národní hokejové ligy," řekl Tortorella minulý týden.
 

"Pitbull mého syna Nicka je vážně nemocný. Chci být s ním a rodinou,"doplnil nyní trenér, který je spolu s manželkou zakladatelem nadace "Tortorella Family Foundation," která se stará o opuštěné psy.

Související obsah

Politika NHL při neúčasti hráče nebo trenéra, který je fanoušky zvolen pro All-Star Game, je nemilosrdná. Pokud není omluvenka potvrzená od doktora, čeká nominovaného stop minimálně na jedno další soutěžní utkání. Jeden z pěti mazlíčků v jeho rodině byl tak i důvodem trenérovy nucené absence při prohře 3:4 v posledním soutěžním utkání proti Nashvillu Predators.


Jak si výběr Metropolitní divize povede bez Tortorelly, můžete sledovat živě zítra od 21:30 na Nova Sport1 a VOYO. Dovednostní soutěže vysíláme už v noci ze soboty na neděli od 1:05.
 

RM, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události