Lyžování

Piercing ze stromu! Lyžaři protla větev tvář a teď nemá na operaci

Piercing ze stromu! Lyžaři protla větev tvář a teď nemá na operaci
Zdroj: gofundme.com

Instruktor lyžování je bezesporu rizikové povolání a tak není divu, že úrazová pojistka přijde vhod. Jenže Natty Hagood se chtěl po těžkém dni na kopci ještě projet s kamarády v prašanu a to neměl dělat. Při vjezdu mezi stromy mu totiž jedna z větví doslova prošpikovala tvář! Teď ho čeká operace, ale na tu mu chybí peníze.

Nedělní odpoledne na svahu v americkém Wyomingu skončilo pro Nattyho neslavně. To víte, celý den učit malé děti lyžovat jednoho psychicky vyčerpá a tak si chtěl devětadvacetiletý instruktor po práci trošku orazit.

S kamarády si chtěl dát poslední jízdu v prašanu, projet se mimo sjezdovku lesem tam, kde nejsou vyznačené trasy. Prostě pravá americká svoboda...

Související obsah

Nedělní idyla se však změnila v horor ve chvíli, kdy Nattyho tvář propíchla větev od stromu a způsobila mu nechtěnou ozdobu na rtech!

Po návštěve nemocnice, kde si Natty udělal vtipné selfíčko ho ale přešel humor. Doktoři mu oznámili, že k sešití jeho rtů do původní podoby, musí zaplatit v přepočtu asi 370 tisíc korun!

Takovou sumu si jako instruktor lyžování pochopitelně nevydělal a tak si založil sbírku, kam mu lidé posílají peníze. Pokud je vám Nattyho líto, můžete mu přispět tady.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události