Fotbal

Rotvajlera nakrmil milenkou! Teď bude zase hrát fotbal

Bývalý brazilský gólman Bruno Fernandes zažívá životní restart. V roce 2010 nechal rotvajlerem doslova sníst svou tehdejší milenku, která otěhotněla a on jí odmítal platit alimenty. Odsedět si za to měl 22 let, ale po sedmi letech ve vězení je na svobodě a bude zase chytat. Šanci dostal od Boa Esporte, který hraje nižší brazilskou soutěž.

Bylo 9. června 2010, kdy se beze stopy ztratila Eliza Samudiová, modelka z Brazílie a tehdejší přítelkyně fotbalového gólmana Bruna Fernandese. V té době byla navíc těhotná. Fernandes byl blízko odchodu do AC Milán a Samudiová tvrdila, že právě on je otcem jejího dítěte. Fotbalista to však odmítl a to i přes žalobu, kterou na něj modelka podala.

Zdroj: Profimedia


Fernandesův bratranec měl být jeho komplicem, který ho i prozradil. U soudu řekl, že Samudiovou nechali společně s dalšími parťáky sníst rotvajlerem a ostatky, které po ní zůstaly, nechali násilníci zabetonovat. Ty se nikdy nenašly. V roce 2013 byl Fernandes odsouzen na 22 let odnětí svobody. Jeho právníci však udělali všechno pro to, aby byl propuštěn. V únoru opustil vězení a teď bude zase hrát fotbal.

 

Zdroj: facebook


Chytat by měl Bruno Fernandes za Boa Esporte, jenž hraje nižší brazilskou soutěž. Nabídek však dostal víc. "Chceme mu dát šanci," píše se v oficiálním stanovisku klubu. Fanoušci však jeho příchod nijak nekvitují a několika ironickými obrázky dávají své pocity najevo.
 

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události