Do play off se nepostoupilo a přichází změny. To je posezónní scénář v hokejové Floridě. U Panterů došlo ke změně na postu generálního manažera a brzy se bude měnit i trenér.
Před rokem funkci generálního manažera opustil, teď se do ní znovu vrací. Řeč je o Daleu Tallonovi, který na vedoucí pozici vystřídá Toma Rowea.
Ten končí jak jako generální manažer, tak jako hlavní trenér. Osobu nového kouče má vybrat právě Tallon, jemuž bude Tom Rowe dělat poradce.
Nejen čeští fanoušci ale netrpělivě očekávají, kam se bude ubírat kariéra Jaromíra Jágra. Ten i v pětačtyřiceti letech patřil k nejproduktivnějším hráčům klubu, ale po skončení sezóny mu vypršela smlouva.
Související obsah
Teď se čeká na to, zda mu na Floridě nabídnou kontrakt nový. Variantou ale také je, že se druhý nejproduktivnější hokejista stane prvního července nechráněným volným hráčem.