Hokejisté Floridy Everblades se totiž nemohli smířit s tím, že prohrávali v utkání už 0:3. Proto začali protihráče z Orlanda provokovat. V utkání ECHL, což je třetí nejvyšší soutěž v Americe, nakonec viděli diváci před závěrečným hvizdem pořádnou bitku.
Do šarvátky se zapojili úplně všichni. Hráči, gólmani i rozhodčí, kteří se sice snažili odehnat rozjařené kohouty od sebe, ale při tom nějakou tu ránu také inkasovali.
Jednalo se už o nedělní utkání. Florida s Orlandem hrála i dnes večer a po výhře 6:4 je stav této osmifinálové série vyrovnaný - 3:3 na zápasy.