APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Kristelová promluvila o Řepkovi: Agresor, budu mu nevěrná!

Kristelová promluvila o Řepkovi: Agresor, budu mu nevěrná!
Zdroj: Profimedia

Chodí spolu zhruba půl roku a jejich vztahu ze začátku nikdo moc nevěřil. Bývalý fotbalista a bouřlivák Tomáš Řepka a moderátorka Kateřina Kristelová ale vypadají spokojeně a sedmatřicetiletá blondýnka teď popsala, jak novou lásku prožívá.

Kristelová na svém facebookovém profilu popsala, s jakými předsudky se od začátku vztahu s Řepkou potýkala.

Související obsah

"Agresor a zlatokopka. Bude mě bít, budu mu nevěrná...", tak zní jen část jejího statusu. Nutno však podotknout, že sympatická blondýnka myslí vše v nadsázce a svým postojem chtěla dát najevo, že "hejty" na adresu jejich vztahu jsou prázným plkáním, ze kterého si s Tomášem dělají maximálně legraci.

Jak to tak vypadá, bývalý stoper s horkou hlavou snad v náručí krásky s ohromujícím dekoltem skutečně vychladl a oba vypadají nadmíru spokojeně a šťastně.

Nezbývá než doufat, že se exsparťan ze hřiště jménem láska jen tak nevykartuje a jejich vztah jim vydrží.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOK! Katka Kristelová ukázala maminku. Ta vypadá mladší než ona!

Kateřina Kristelová šokuje: Uřízli jí část prsou a je o pět kilo lehčí!

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události