Anthony Joshua sice porazil Vladimira Klička a stal se světovým šampionem v těžké váze, Ukrajinec mu ale byl zdatným soupeřem. Brit skolil svého soka až v jedenáctém kole, když předtím měl namále.
V šestém kole to s Joshuou nevypadalo dobře. Vůbec poprvé se Britovi stalo, že byl odpočítáván, to když ho Kličko poslal na zem před devadesáti tisíci diváků ve Wembley.
Jenže Joshua se z toho vzpamatoval a o pár kol později udeřil sám. Stačil prakticky jeden přesně mířený úder a Kličko byl vyřízený. Pak už se nedostal zpět do hry a o chvíli později po dalším náporu soupeře rozhodčí zápas ukončil.
Po vítězné bitvě pak prozradil, jak slovně hecoval soupeře. "Řekl jsem mu, že mu v příštím kole nakopu prdel," pochlubil se.
Jestli to mělo vliv na soupeře, nebo zda tím vyhecoval sám sebe, těžko říct. Každopádně o pár minut později Kličko kapituloval a Joshua mohl začít slavit.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Jak šel Joshua k zemi! Poprvé poznal, co je počítání