Tenis

Andre a Steffi mají radost! Ze syna roste možná sportovní hvězda

Andre a Steffi mají radost! Ze syna roste možná sportovní hvězda
Zdroj: Profimedia

Tenisová hvězda z něj asi nebude, ale Steffi Grafová i Andre Agassi musí mít ze svého syna Jadena radost. Dnes už patnáctiletý frajer patří k největším talentům zámořského baseballu. Takže kdoví, jestli ho za pár měsíců už neosloví některý z klubů MLB.

Jaden Gil Agassi se dlouho lovcům senzací skrýval, nyní ale vychází najevo, že z něj roste úžasný sportovec. Syn slavných rodičů zdědil talent pro odpal, ale namísto tenisové rakety vzal do ruky baseballovou pálku. A nejen to. V rodném Las Vegas je považován za jednoho z nejlepších nadhazovačů!


Však už se na sociálních sítích sdílí fotka, kterak pózuje s trofejí pro nejužitečnějšího hráče školního týmu „nn Rebels“.
Jaden prý propadl baseballu ve svých šesti letech a rodiče mu jeho volbu nebrali.
 

"Samozřejmě, bylo to pro nás těžké," usmívá se máma Steffi, vítězka hned 22 grandslamů. Andre ale prý na baseball také díky synovi začal chodit. „Jaden tu hru miluje a je docela dobrý. Trochu jsem se mu snažil říkat, co má dělat. Jsem tu pro to, abych mu pomohl jak nejlépe to půjde," dodává táta. Koneckoců ani Andre se přece nepotatil. Agassiho otec Emmanuel byl boxerem, který reprezentoval Írán na dvou olympiádách!

Související obsah


Steffi Grafovou těší hlavně to, že její syn má o program postaráno. „Je to skvělá zábava. Jaden hraje více turnajů, než my, když jsme byli mladí," říká slavná tenistka.

Také odborníci se shodují, že Jaden Gil, který by se při zdárném vývoji mohl dostat do draftu zámořské MLB v roce 2020, má ty nejlepší předpoklady uspět.

Zdroj: Profimedia
„Je logické, že jako kluk dostal do vínku od rodičů docela dobré anatomické rysy. ?nohem důležitější než genetika je ale pro jeho úspěšnou sportovní kariéru i vzdělání. Dva tak úspěšní tenisoví profesionálové vedou syna naprosto odlišným sportovním přístupem, než je tomu v mnoha normálních rodinách," řekl pro deník Bild sportovní lékař Bernd Kabelka.

ram, Bild, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události