Že nic není nemožné dokázal třiadvacetiletý Novozélanďan Alex Hunt. Má jen jednu ruku, ale od malička chtěl být profesionálním tenistou. Teď se mu jeho sen splnil. Na turnaji ATP uhrál svůj první bod.
Na první pohled není na něm není nic divného. Prostě tenista. Jenže tenhle kluk má jen jednu ruku a nebojí se z toho udělat i legraci..
Narodil bez levé ruky, ale už od šesti let chtěl být tenistou a za svým cílem dokázal i jít. Nechal si vyrobit speciální protézu, kterou si nadhazuje míčky a začal dřít. "Chci se dostat do žebříčku ATP a ukázat ostatním lidem, že nic není nemožné."