Sexy Wiererová zase v plavkách: Fanoušci šli opět do kolen! FOTO

Je krásná a moc dobře to o sobě ví a dokáže to ještě lépe prodat. Italská biatlonistka Dorothea Wiererová se znovu ukázala fanouškům u bazénu v plavkách a mnozí šli opět do kolen. Snímek už má na sociální sítí přes 17 tisíc „lajků“ a vychvalující komentáře neberou konce.

Jakmile Wiererová přidá jen tak nějakou fotku, třeba z tréninku, počet pozitivních ohodnocení, nebo chcete-li „lajků“, se pohybuje kolem pěti tisíc. Jenže Italka ráda zveřejní i nějakou tu fotku v plavkách a to se pak dějí věci. Komentáře i „lajky“ se jen hrnou a tohle je to nejnovější foto...

Zdroj: facebook

Tato fotka má zatím 17 tisíc "lajků". Stejně tak i o něco starší fotka níže...

No a úplnou vítězkou co do počtu "lajků" je poslední fotka, kterou takto označilo 31 tisíc uživatelů...

Tak co, kde se vám Dorothea líbí nejvíc?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Petr Rychlý se sešel s Petrou Kvitovou a nabídl jí roli. Zamíchá Petra dějem v Ordinaci?

lju, TN.cz

Everton otočil utkání s Arsenalem a ukončil sérii nezdarů

Posledním duelem patnáctého kola Premier League byl souboj mezi Evertonem a Arsenalem. Hosté vedli po brance Ødegaarda 1:0, ale Richarlison v 79. minutě srovnal, aby ve druhé minutě nastavení otočil stav duelu Gray. Everton tak po dlouhé době vyhrál a posunul se na dvanácté místo Premier League.

České házenkářky těsně udolaly Slovenky a na MS postupují ze skupiny

V posledním utkání základních skupin na mistrovství světa v házené hrály Češky proti Slovenkám a vítěz duelu postupoval ze skupiny. Svěřenkyně trenéra Bašného prohrávaly v prvním poločase již o pět gólů, ale ještě do poločasu ztrátu dohnaly a nakonec vyhrály těsně 24:23.