Hokej

Jágr je na letišti v Ottawě, psali fanoušci. Ale dostal by číslo 68?

Jágr je na letišti v Ottawě, psali fanoušci. Ale dostal by číslo 68?
Zdroj: Profimedia

Jsou to možná jen plky. Důkaz chybí. Ale fanoušci Ottawy žijí od úterního večera jednou pro ně možná neuvěřitelnou věcí. Někdo prý Jágra viděl na letišti v kanadské metropoli! Jenže nechali by mu pak dres s číslem 68?

Pravda je taková, že Jágr už opravdu žije v anonymitě pěknou dobu. Naposledy o sobě dal vědět někdy v dubnu. Po třech měsících není o něm ani vidu ani slechu.

Související obsah


A teď, po týdnech čekání přišla zpráva, která by možná i trochu dávala smysl. Kromě letiště prý byl český hokejista spatřen i v prodejně sluchových pomůcek.

Zdroj: Google


Ottawa je kanadská metropole a Senators podle spekulací opravdu měli zájem. Dokonce i pod platovým stropem je ještě místo, a to dokonce hodně slušných 7,5 milionu dolarů na sezonu.

Související obsah


Takový balík by asi Ottawa Jágrovi nedala, ale i za polovinu by to bylo skvělé angažmá. Třeba proto, že Senators v poslední sezoně ukázali, že mají touhu i potenciál dojít daleko do play off.
Zdroj: Profimedia

Je tam ale ještě jeden háček. A to dost zásadní. V Ottawě je číslo 68 obsazené. Už nějaký pátek ho má na zádech kanonýr Mike Hoffman, který v poseldních sezonách dává daleko víc gólů, než česká 68 a dokonce bere i větší peníze. A když se kdysi Hoffmana ptali, jestli s ním hraje na počest Jágra, tak odpověděl zamítavě. měl by úctu k legendě?

Související obsah


Jisté je to, že o osudu nejznámějšího českého hokejisty už by se mělo brzy rozhodnout. jen jednou trvalo čekání na nové angažmá déle, to když se v roce 2013 dohodl na smlouvě s New Jersey Devils až 22. července. Možná i sám Jaromír už by jel nejradši domů za rodiči, léto zas tak dlouhé není.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události